Навігація

Важливим засобом отримання якісної освіти є  використання Інтернету.

Сьогодні Інтернет — це потужне джерело інформації й альтернатива довідникам, словникам, картам і навіть книгам та підручникам. Одним із завдань Столичного стандарту освіти 2012-2025р.р. є підключення всіх ЗНЗ до швидкісного Інтернету, створення середовища електронних освітніх ресурсів.

Педагогічний колектив СЗШ №236 також переконаний у необхідності використання Інтернету для здобуття якісної сучасної освіти.

Тому всі без винятку учні мають доступ до Інтернет-ресурсу у стінах нашої школи для пошуку саме навчальної інформації, участі в Інтернет-проектах, спілкування з однолітками з інших регіонів і країн, але обов’язково під доречним педагогічним супроводом і по можливості при особистій участі вчителя.

Провідна місія педагога та вихователя полягає не в механічній передачі дитині визначеної суми знань і вмінь, а в умінні навчити знаходити, аналізувати й ефективно використовувати отриману інформацію.

Наша школа створила власний сайт у мережі, на якому розміщується найрізноманітніша інформація: від презентаційної про школу до методичних матеріалів для вчителів. Це відкриває школу для дітей, батьків і в цілому для суспільства, дозволяє педагогам та адміністрації обмінюватись інформацією й досвідом і, таким чином, постійно та плідно вдосконалюватись.

«Електронний  журнал» — одна з технологій, за допомогою якої надається оперативний доступ батькам до успішності та відвідуваності школи дитиною, контроль домашніх завдань. За свідченням учителів, особливо ефективно впливає таке інтерактивне спілкування школи та родини на відвідуваність, скорочуючи кількість прогулів учнів. Техніку дітям перехитрити набагато складніше.

Значним досягненням нашої школи є проведення Інтернету до кожного  навчального кабінету.  Звичайно, «всесвітня павутина» не зможе вирішити всі задачі, що постають перед учителем у його роботі з дітьми, але дає необмежені можливості обмінюватись досвідом з колегами, оперативно одержувати інформацію для вирішення й загальнопедагогічних, і методичних, і виховних проблем.

У колективу є плани на майбутнє. Наша школа стала учасником експерименту регіонального рівня «Упровадження елементів дистанційного навчання школярів в мережі середніх загальноосвітніх закладів міста Києва.

Отже, у СЗШ №236 педагоги навчають своїх учнів жити та ефективно діяти у швидкоплинному світі сьогодення, активно використовуючи передові технології.

скачать шаблон для ucoz кс
Samsung Galaxy tab цена