Навігація

Користувачів: 0

13.10.2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 1 - 4 класи.

12/10/2017  |  Відкритий чемпіонат м. Києва з велосипедного спорту на БМХ (рейсинг)

11.10.2017  |  Першість Голосіївського району з кіокушинкай карате на базі школи

06.10.2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Під гаслом "Душу - Богові! Життя - Україні! Честь - собі!" рої (команди) школи проходили етапи гри, проявивши командний дух, спортивну волю, братську підтримку.
Ці спортивні змагання були присвячені Дню козацтва та Дню захисника України.

01.10.2017

Відкритий чемпіонат м. Києва з велосипедного спорту на маутенбайку (тріал)
серед всіх вікових категорій.
Чемпіонат проведено при підтримці Київської міської державної адміністрації.

19.09.2017

Щедра і прекрасна осінь України

Шкільна виставка "Щедра і прекрасна осінь України".
Неповторні роботи учнів викликають захоплення у відвідувачів.

Шановні друзі, всі присутні,

Батьки, сьогоднішні й майбутні,

Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!

Як же нам жити на рідній землі,
         Щоб зникли навіки невігласи злі,
         Щоб наша квітуча і щедра земля
        Дійсно для людства раєм була?
         За синєє небо, за жовте колосся
               Боротися треба, щоб краще жилося.

У школі І-ІІІ ступенів № 236 пройшла урочиста  лінійка, присвячена Дню Знань.  Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Пролунав перший дзвоник. Сьогодні і цілий рік для першачків все буде вперше - перший дзвінок, перший учитель, перша похвала. Ми починаємо цікавий і захоплюючий шлях у Країну Знань.

скачать шаблон для ucoz кс
Samsung Galaxy tab цена