Навігація

19/10/2018 Благодійний ярмарок "Твори добро" (Нова українська школа)

В рамках тижня "Підприємливість" у школі був проведений

Благодійний ярмарок "Твори добро"

силами учнів та батьків 1-х та 2-х класів.
Кошти отримані від заходу підуть на допомогу онкохворим дітям.

13/10/2018 Тиждень "Я і Батьківщина" (Нова українська школа).
Перша Екскурсія до музею народної архітектури та побуту "Пирогово"
стала стартом пізнання і вивчення історії українського народу.

12/10/2018 відбувся  шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Затріпотіли козацькі корогви на осяяному сонцем шкільному подвір'ї. Залунали козацькі пісні в такт чеканному кроку юних козаків і козачок. Так шкільна родина з лицарським запалом відзначила День козацтва та День Захисника Вітчизни. Змагання були осяяні осіннім золотом козацької Покрови.

"Козацькому роду нема переводу"
Вже традиційно в школі І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва лунає козацьке гасло.
11.10. першокласники пройшли посвяту в козачата. Учні 2-4 класів долали козацькі пороги.
Всі стали переможцями, адже найкращі здобутки - дружба та підтримка один одного.

03.09.2018 року в школі  І-ІІІ с

тупенів № 236 відбулася зустріч зі школою. Святковий захід розпочав зміни в рамках Нової Української школи.
Першокласники, одинадцятикласники, вчителі та батьки відзначили віршами, піснями та відлунням шкільного дзвінка День Знань.

30.05.2018 Свято останнього дзвоника

у школі № 236

23.05.2018 перемога у районних змаганнях "Сокіл"

Lions Quest "Соціальні та емоційні компетенції XXI століття"

19.12.2017 року до  школи І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва завітав Святий Миколай з виставою та подарунками для дітей.

12/10/2017  |  Відкритий чемпіонат м. Києва з велосипедного спорту на БМХ (рейсинг)

06.10.2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва пройшов шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Під гаслом "Душу - Богові! Життя - Україні! Честь - собі!" рої (команди) школи проходили етапи гри, проявивши командний дух, спортивну волю, братську підтримку.
Ці спортивні змагання були присвячені Дню козацтва та Дню захисника України.

01.10.2017

Відкритий чемпіонат м. Києва з велосипедного спорту на маутенбайку (тріал)
серед всіх вікових категорій.
Чемпіонат проведено при підтримці Київської міської державної адміністрації.

Шановні друзі, всі присутні,

Батьки, сьогоднішні й майбутні,

Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!

Як же нам жити на рідній землі,
         Щоб зникли навіки невігласи злі,
         Щоб наша квітуча і щедра земля
        Дійсно для людства раєм була?
         За синєє небо, за жовте колосся
               Боротися треба, щоб краще жилося.

У школі І-ІІІ ступенів № 236 пройшла урочиста  лінійка, присвячена Дню Знань.  Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Пролунав перший дзвоник. Сьогодні і цілий рік для першачків все буде вперше - перший дзвінок, перший учитель, перша похвала. Ми починаємо цікавий і захоплюючий шлях у Країну Знань.

скачать шаблон для ucoz кс
Samsung Galaxy tab цена