Навігація

Користувачів: 0

У школі діє творче обєднання, що є однією із складових ланок  в учнівському самоврядуванні, зокрема  в Міністерстві добрих справ. Очолює об’єднання керівник гуртка «Юний інформатик» Денисов С.О. Метою творчого об’єднання є засвоєння учнями нових знань, умінь і навичок творчої діяльності, розвиток індивідуальних здібностей і талантів, забезпечення умов для самореалізації учнів, засвоєння змістової сторони загальнолюдських і культурно-національних здібностей.

Учні під керівництвом учителя здійснюють пошук інформації, обробку та систематизацію матеріалу, оформлення його в програмі Power Point.

У напрямку «Формування здорового способу життя» результатом є створення презентацій-роздумів на теми: «Паління. Так чи ні?», «Жахіття алкоголізму», «Швидка їжа», «Міф про пиво», «СНІД – чума XXI ст.» і т.д. Ці роботи мають на меті залучити учнів школи до розв’язання суспільно значущих і особистісних життєвих проблем, формувати досвід громадської поведінки. Презентації-роздуми складають базу матеріалів, що активно використовуються класними керівниками при проведенні виховних годин, бесід, круглих столів. Важливу роль відіграють презентації-роздуми при проведенні тижня антиалкогольної пропаганди, антитютюнової пропаганди, пропаганди проти вживання хімічних речовин, Дня боротьби зі СНІДом. Адже бачення, ставлення та висновки однолітків до поставленої проблеми є одним із дієвих чинників впливу на формування переконань учнівської молоді в необхідності свідомого ставлення до свого здоровя.

Результатом роботи учнів у напрямку «Козацька спадщина» стали проекти-дослідження на теми: «Іван Сірко – славетний отаман», «Запорозька Січ», «Козацькі звичаї», «Козацька звитяга». Метою цих робіт є збереження та збагачення українських культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до національних святинь, історії та культури. Ця дослідницька робота дала можливість класним колективам більш детально познайомитись з історичним значенням, життєвим шляхом героїв козацької доби, честь носити ім’я яких виборював кожен клас.

У школі запроваджено програмний комплекс UNIS Електронний журнал та інтернет-портал «Моя школа», що показали себе як ефективна форма співпраці педагогічного колективу з батьківською громадськістю. Важливим моментом такої форми співпраці є зосередження уваги батьків на достовірності, об’єктивності і повноті інформації, на основі якої здійснюється виховний процес. Кожен з батьків маючи доступ до особистої сторінки дитини отримує інформацію не тільки про результати навчальної діяльності, стан відвідання уроків, а й про всі виховні заходи, що відбуваються в школі, отримати запрошення на них, дізнатися про участь дитини в позаурочному житті школи, її досягнення, нагороди. Батьки мають можливість отримати поради від класного керівника, своєчасний сигнал про проблемні ситуації, що дає можливість швидко відреагувати.

Отже, така форма співпраці є доповненням шкільного виховного процесу, сприяє ширшому залученню батьків до нього, налагодженню тісного контакту з батьками, об’єднанню вчителів і батьків у своїй діяльності.

скачать шаблон для ucoz кс
Samsung Galaxy tab цена